13_20240905_204828.jpg

Příměstský tábor FOSFA HC LVI BŘECLAV MLÁDEŽ

V minulém týdnu proběhl příměstský tábor našich lvíčat a tak jsme v této souvislosti položili pár otázek našemu sportovnímu manažerovi Miroslavu Vybíralovi.

Kde (kdy) vznikla myšlenka, že zorganizujete příměstský tábor?

S vedením klubu jsme řešili, co udělat proto, abychom co největšímu počtu našich hráčů dali možnost jít na led v domácích podmínkách Fosfa arény. Byla to společná myšlenka a pak už byl jen kousek k její realizaci.

Jaký program byl pro děti připravený?

Cílem bylo být na ledě, ale samozřejmě poznat holky a kluky i mimo led. Dostat je z komfortní zóny.

Pro jakou věkovou kategorií dětí, byl tábor pořádán?

Pondělí až pátek by pro kategorie 3 třídy až po starší žáky.
Sobota a neděle byla určena skupině přípravky a 1 + 2 Třídy.

Jak bylo těžké sehnat trenéry? Přeci jen to bylo zorganizované narychlo a většina lidí už má naplánované dovolené na letní prázdniny... - úplně čekám odpověď, že kdo dělá hokej ví, že v srpnu jde na led

Náš trenérský tým zareagoval skvěle, oni lehce tušili že se něco bude dít, ale jsme tu pro naše děti a všichni udělali maximum pro to aby bylo o naše hráče postaráno v co nejvyšší kvalitě.

Co bylo cílem příměstského tábora?

Cílem bylo hlavně se s dětmi poznat, aby na vnímali ony nás a my je. Hodně jsme s nimi mluvili o všem nejen o hokeji. A věřím, že jsme položili dobrý základ společné budoucnosti.

Tábory se připravují několik měsíců dopředu a vy jste na to měli přibližně ?měsíc?

Hlavní problém byl v tom že někteří rodiče měli už domluvený jiný program pro děti. V další sezóně to bude jinak termíny akcí budou co nejdříve poslány rodičům, aby mohli děti být na Lvím příměstském táboře v maximálním počtu.
Samotná organizace byla v pohodě máme spoustu zkušeností z minulosti.

Jak jsi byl nakonec s organizací a průběhem tábora spokojený? Vyšlo vše jak jste měli v plánu?

Já jsem vždy nespokojený ?samozřejmě je vždy prostor ke zlepšení. Ale byla to naše první akce a jako taková si myslím dopadla dobře. Cílem bylo, aby děti cítili podporu a motivaci že strany trenérů a to tam bylo cítit. Kluci i holky každý den dělali pokroky nejen jako jednotlivci, ale i v rámci skupin ve kterých absolvovali celý Lví příměstský tábor.
Vrcholem byla sobota a neděle kde byli na řadě naši nejmladší lvíčci.

A myslím i podle ohlasů rodičů, že si to děti užili stejně jako my trenéři.

Chtěl bych jménem klubu poděkovat všem za účast a popřát dětem i rodičům vše nejlepší do nové sezóny.