16_20240928_233943.jpg

Pojď hrát Hokej

Poslední zářijový týden je vyhrazen také celorepublikové akci Týden hokeje, jejímž cílem je přilákat k národnímu sportu nováčky z řad menších dětí. Výjimkou tak nebyla svatováclavská sobota na našem břeclavském zimním stadionu.

Jednou z prvních náplní programu byl modelový trénink čtvrťáků, třeťáků a kluků a holek ze druhé třídy. Nejmenší zájemci o hokej tak zkoukli, jak jsou na tom jejich o něco starší kamarádi. Ještě před tím než se se všichni dostali na led měli naši nováčci možnost prohlédnout si jak vypadají šatny mládeže a dokonce i břeclavského mužského týmu.

Poté proběhla prezentace klubu a jeho filozofie pod vedením hlavního trenéra Přípravky Mirka Bazali a Sportovního manažera mládeže Miroslava Vybírala.

„Jsme rádi za možnost ukázat dětem, jak skvělou partu lidí v našem klubu máme. Byl vidět u dětí úsměv a radost z toho že mohou být na ledě a to bylo naším cílem. Řekl sportovní manažer mládeže Miroslav Vybíral

Po převlečení již následovali první krůčky na ledě, kde se dětem věnovali naši trenéři pod vedením Mirka Bazali... zvolili jsme zábavnou formu, tak aby se všem dětem u nás líbilo a věřím, že se se všemi uvidíme na pravidelných trénincích naší přípravky. V Břeclavi máme skvělé trenéry, dokážou dětem předat spoustu zkušeností,“

Akce byla úspěšná a děti si odnesly spoustu nových zážitků a zkušeností. Doufáme, že se s nimi budeme pravidelně setkávat na trénincích a že se stanou součástí naší hokejové rodiny.