15_20240924_232702.jpg

Hlasujte pro náš klub FOSFA HC LVI BŘECLAV MLÁDEŽ

Ve středu 25. září startuje druhý ročník projektu Puky pomáhají. Pomozte nám vyhrát hodnotné ceny pro naši mládež. Kaufland se opět rozhodl rozdělit ceny mládežnickým hokejovým klubům po celé ČR. Letos se bude soutěžit o 11 460 000 Kč.

Soutěž “Puky pomáhají” organizuje společnost Kaufland, která je jedním z hlavních partnerů Českého hokeje. V soutěži, která je zaměřena na pomoc hokejovým klubům, mohou fanoušci hlasovat pro svůj oblíbený klub a tím mu pomoci získat finanční prostředky nebo vybavení. Soutěž probíhá na prodejnách společnosti Kaufland a kluby v ní soutěží o co největší podporu nejen hokejové veřejnosti. Jejím hlavním cílem je podpořit rozvoj mladých hokejistů a zlepšit podmínky pro jejich tréninky.

Pomozte nám vyhrát!

Podpořte naši hokejovou mládež v souboji o hodnotné ceny, které si pro mladé hokejové talenty připravil Kaufland ve své iniciativě na podporu českého hokeje.

Stačí v termínu od 25. září do 5. listopadu nakoupit v prodejnách Kaufland za minimálně 300 Kč a spolu s účtenkou si vzít za nákup i puk. Tento puk následně vhodíte do tubusu s názvem našeho klubu  HC LVI BŘECLAV. Hlasovat můžete s každým nákupem opakovaně!

Jak můžete podpořit náš hokejový klub?

1. Nakupte v Kauflandu za více než 300 Kč a získáte hlasovací puk.
  2. Puk vhodíte do připraveného tubusu s názvem našeho klubu.
  3. Mezi kluby s nejvíce hlasy Kaufland rozdělí 11 460 000 Kč.

V každém regionu budou odměněny tři kluby:

• 1. místo: Účast na turnaji mezi regiony, příspěvek na trenéra ve výši 120 000 Kč, speciální turnajové dresy.
  • 2. místo: Dresy nebo hokejové vybavení v hodnotě 60 000 Kč.
  • 3. místo: Sportovní výživa v hodnotě 35 000 Kč.

Ve kterých prodejnách pro nás můžete hlasovat?

Hodonín, ulice Dvořákova
Hodonín, ulice Konečná