4_20240603_012412.jpg

Tisková zpráva: HC Lvi Břeclav

Datum vydání: 02.06.2024

Nový sportovní manažer pro mládežnické týmy HC Lvi Břeclav

S potěšením oznamujeme, že od pondělí 3. června 2024 se k našemu klubu připojí Miroslav Vybiral v roli sportovního manažera pro mládežnické týmy. Pan Vybiral přináší do našeho klubu bohaté zkušenosti a odborné znalosti, které jsou klíčové pro další rozvoj našich mladých talentů.

Věříme, že jeho příchod znamená novou kapitolu pro HC Lvi Břeclav a že jeho vedení a vize povedou k posílení našeho mládežnického programu. Těšíme se na spolupráci a na všechny úspěchy, které nás společně čekají.

HC Lvi Břeclav je hokejový klub s dlouholetou tradicí a silným zaměřením na mládežnický hokej. Naše poslání je podporovat mladé hokejisty v jejich sportovním a osobním rozvoji a připravovat je na výzvy profesionálního hokeje.

Glosa od Miroslava Vybírala: Jako nový sportovní manažer HC Lvi Břeclav si velmi vážím příležitosti vést naši mládež. Je pro mě čest být součástí klubu s tak bohatou historií a tradicí. Společně s trenéry, hráči a všemi zaměstnanci klubu se budeme snažit vytvořit rodinnou atmosféru, kde bude každý trénink a zápas zážitkem. Naším cílem je nejen vyvíjet hokejové dovednosti, ale také formovat charaktery mladých lidí, aby se stali nejen skvělými sportovci, ale i lidmi. Hokej je pro nás nejen sport, ale i cesta k osobnímu růstu a možná i k profesionální kariéře.

Pro více informací kontaktujte: info@hclvibreclavmladez.cz