9_20240801_185502.jpg

Lví příměstský hokejový tábor 2024

Příměstský hokejový tábor

Všechny malé i větší hokejisty a hokejistky, kteří jsou členy našeho klubu zveme na akci, kterou zahájíme letošní hokejovou sezónu. Od 19.8 do 23.8. pořádáme na našem zimním stadiónu v Břeclavi Lví příměstský hokejový tábor pro děti od 3 třídy až po starší žáky. Děti čeká pod vedením našich trenérů nejen kvalitní hokejová příprava, ale také si v rámci celkového pohybového rozvoje vyzkouší mnoho další sportovní zábavy v okolí zimního stadionu.

Zkrátka nepřijdou ani nejmladší kategorie přípravky a 1. + 2. třídy. Jejich příprava proběhne o víkendu 24.8. - 25.8.2024.

I naši nejmladší Lvi si tak vyzkouší led a zažijí velké množství sportovní zábavy v okolí našeho zimního stadiónu taktéž pod vedením našich trenérů. Dle harmonogramu se budou děti v jednotlivých kategoriích scházet každý den v dopoledních hodinách a po ukončení programu si je pak rodiče budou v daný čas vyzvedávat.

A co na holky a kluky na ledě i mimo led čeká?

• Na ledě se zaměříme na herní činnosti jednotlivce, které budeme přenášet rovnou do herních situací.
  • Mimo led si pak vyzkoušíme různé sportovní aktivity ve kterých se zaměříme na rozvoj všestrannosti a pohybové koordinace. V neposlední řadě nás čekají také výlety a spousta zábavy.

Tábor je určen pouze pro hráče FOSFA HC Lvi Břeclav - mládež a po celou dobu je zajištěna pestrá strava a pitný režim.
Cena pro jednotlivé kategorie je:
* 1.500,- pro (děti od 3 třídy až po starší žáky)
*   600,- pro (kategorie přípravky a 1. + 2. třídy)

Přihlašování probíhá formou ankety v systému EOS na zdích jednotlivých kategorií.
    Na všechny děti i rodiče se už nyní těší celý realizační tým.